نسخه آزمایشی
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرج > اخبار مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج > اخبار فرهنگی > فراخوان هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه علمی کاربردی کشور
۳۱۳ بازدید

:: معرفی جشنواره

جشنواره درون دانشگاهی حرکت، از جمله جشنواره‌هایی است که هر ساله برای انجمن‌های علمی دانشجویی مراکز علمی کاربردی سراسر کشور برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این جشنواره، تاکید بر هم افزایی و کار گروهی، رشد ایده‌های خلاقانه و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن‌‌‌های علمی است. این جشنواره تلاش می‌کند تا مبنا و مبداء حرکتی نوین برای سازماندهی فعالیت‌های علمی دانشجویی باشد. این جشنواره توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با همکاری واحدهای استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور برگزار می‌شود. اما با این تفاوت که سال کنونی، سالی است که جهان در معرض ابتلا به ویروس همه‌گیر کرونا قرار گرفته است. به علت شیوع و سرعت بالای انتقال این بیماری با توجه به سیاست کلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه به منظور اولویت قراردادن اطمینان از حفظ سلامت و ایمنی دانشجویان و دانشگاهیان هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت در سال ۱۳۹۹ بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

اهداف جشنواره:

  • افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت‌های علمی داوطلبانه و خلاقانه و حمایت و تشویق آنها
  • شناسایی انجمن‌های علمی دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن‌ها بخصوص در بخش‌های مهارتی و کاربردی
  • انعکاس و انتقال تجربه‌های علمی موفق و شاخص بین دانشجویان
  • جهت‌دهی فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی به فعالیت‌های متناسب با اولویت‌ها و نیازهای کشور
  • ایجاد زمینه به منظور هم‌افزایی و شناخت پتانسیل‌های انجمن‌های علمی دانشجویی سراسر کشور
  • ایجاد بستر مناسب به منظور آشنایی صاحبان صنایع و معادن، حرف و مشاغل، سازمان‌های دولتی و غیردولتی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های انجمن‌های علمی دانشجویی

مهلت ثبت آثار در سایت جشنواره تا تاریخ ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ می ­باشد. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر متقاضیان می توانند با شماره دانشگاه داخلی ۱۱۶ سرکار خانم وهاب زاده  تماس حاصل نمایند.

 متقاضیان می توانند با توجه به زمان محدود شرکت در جشنواره، در اسرع وقت نسبت به ثبت اطلاعات دستاوردهای فردی و گروهی خود در سامانه مذکور اقدام نمایند.

سایت جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه علمی کاربردی کشور

ثبت نام در جشنواره و ارسال آثار

اپلیکیشن هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت

لینگ گروه در اپلیکیشن واتس آپ جهت توضیحات تکمیلی ⇐ https://chat.whatsapp.com/KlAcWCYrUETKnlngN3SeI6

دستورالعمل جشنواره حرکت

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا