نسخه آزمایشی
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرج > اخبار مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج > اخبار آموزشی > شروع کلاس ها – نام کاربری و رمز عبور – سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی کرج(امجد)
۹۶۲۷۲ بازدید

اخطار: لطفاَ قبل از مطالعه اطلاعیه ذیل از پرداخت شهریه و نهایی کردن تمامی انتخاب واحد های خود مطابق با اطلاعیه های قبلی اطمینان حاصل نمایید.بدیهی است در صورت عدم پرداخت انتخاب واحدها حذف خواهد شد و مسئولیت آن بر عهده شخص دانشجو می باشد.(باید در کنار تمامی دروس تیک سبز وجود داشته باشد)

جهاددانشگاهی پیشرو در عرصه آموزش

معرفی پنل کار با سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی برای دانشجویان

دانشجویان گرامی
به اطلاع می رساند کلاس های نیمسال دوم۱۴۰۰-۱۳۹۹  در سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی(امجد) برگزار میشود.(شروع کلاس ها روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه)

۱. لذا خواهشمند است موارد ذیل را با ذقت مطالعه نمایید

۲.سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی(امجد) کاملاً تحت وب بوده و به هیچ گونه نرم افزاری خاصی جز مرورگر کروم(chrom) نیاز ندارد.

۳. سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی(امجد) در سایت مرکز آموزش علمی- کاربردی جهادددانشگاهی کرج در قسمت آموزش مجازی در دسترس می باشد.

۴٫ کلاس ها طی روز های هفته به ترتیب اولویت روز(شنبه الی پنجشنبه) در هفته جاری در سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی(امجد) اضافه خواهند شد.

۵٫ در صورت بروز مشکل به شماره های دانشگاه ۰۲۶۳۲۵۳۸۸۵۵ – ۰۲۶۳۲۵۳۸۸۶۶ – ۰۲۶۳۲۵۲۴۱۴۴ – داخلی ۱۱۲ تماس بگیرید.

۶٫ دانشگاه هیچ گونه تعهدی مبنی بر در اختیار گذاشتن فایل ضبط شده کلاس ها ندارد و دانشجو موظف به حضور در کلاس ها می باشد. در صورت نیاز خود دانشجو میتواند از نرم افزارهای موجود جهت ضبط کلاس های خود استفاده نماید.

۷٫
نام کاربری : کدملی (ده رقمی)‌
رمز عبور: کدملی (ده رقمی)‌

نکته۱: دانشجو موظف می باشد برنامه هفتگی سامانه آموزشی دانشگاه هم آوا را با سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی(امجد) تطبیق داده و در صورت هرگونه عدم تطبیق به همکاران امور کلاس ها اطلاع دهد. در صورت عدم اطلاع عواقب آن بر عهده شخص دانشجو می باشد.

نکته۲:دانشجویانی که رشته آن ها عدم حد نصاب می باشد باید منتظر اطلاعیه های بعدی دانشگاه باشند.

نکته۴: آخرین مهلت تعهد کسری مدارک تا روز چهارشنبه ۶ اسفندماه می باشد. در صورت عدم ارائه کسری مدارک عواقب مالی و آموزشی آن بر عهده شخص دانشجو می باشد.

⚠️⚠️⚠️⚠️ اخطار / خیلی مهم/ اخطار⚠️⚠️
۱- حضور دانشجو در تمام جلسات مربوط به هر درس اعم از نظری و عملی الزامی است و اگر دانشجو در درسی بیش از ۳ جلسه غیبت داشته باشد از ۱۶ هفته آموزشی، غیر موجه بوده و نمره آن در کارنامه صفر منظور می شود.
۲- چنانچه دانشجویی درس یا دروسی را در حذف و اضافه اخذ نماید حق غیبت کلاسی در آن درس را ندارد.
? این اخطار را جدی بگیرید.

سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی(امجد)

سامانه آموزشی دانشگاه (هم آوا)

 

مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاددانشگاهی کرج

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا