نسخه آزمایشی
۵۶۱ بازدید

معرفی به استاد
دانشجویان ترم آخر که تمامی نمرات آنها ثبت نهایی شده و درخواست امتحان معرفی به استاد دارند، و درخواست خود را تا به حال به کارشناس رشته خود تحویل نداده اند.

آخرین مهلت تحویل درخواست معرفی به استاد  تا روز شنبه ۲۴ آبان ماه می باشد.(دانشجو می بایست فرم درخواست معرفی به استاد خود را به جناب اقای سادات حسینی تحویل دهد)

 بدیهی است در صورت عدم مراجعه هر گونه عواقب آموزشی و مالی بر عهده شخص دانشجو می باشد.

 

    چند نکته درخصوص امتحان معرفی به استاد

 1. زمان امتحان معرفی به استاد روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح می باشد (نکته: این آزمون در نیمسال تابستان فاقد برگزاری امتحان مجدد می باشد)

 2. دقت داشته باشید در صورت غیبت در سر جلسه امتحان تاریخ فارغ التحصیلی شما به نیمسال بعد به تعویق خواهد افتاد.

 3. در صورت هرگونه خطای آموزشی از جمله عدم رعایت سقف انتخاب واحد، عدم رعایت پیشنیاز، عدم رعایت سرفصل دروس و همچنین عدم پاس کردن درس دانش خانواده و جمعیت عواقب آن بر عهده شخص دانشجو می باشد.

 4. ملاحضه نمایید قبل از برگزاری آزمون حتماً باید شهریه خود را در سامانه هم آوا به صورت اینترنتی با داشتن اطلاعات کارت بانکی و رمز یک بار مصرف قبل از آزمون پرداخت نمایید.(دروس معرفی به استاد قبل از آزمون توسط کارشناسان آموزش در سامانه ثبت خواهند شد)

 5. امتحان معرفی به استاد به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد.لذا همراه داشتن ماسک و دستکش الزامی است.

  🔻🔻 قانون معرفی به استاد

  دانشجو در صورت اضطرار پس از ثبت نهایی نمره تمامی دروس از جمله کارورزی۲ میتوانند:

  ۱- دو درس صرفا نظری را معرفی به استاد بگیرند مثال اندیشه اسلامی و زبان فارسی عمومی

  و یا اینکه

  ۲- یک درس نظری – عملی افتاده که به تشخیص استاد مربوطه و شورای آموزشی مرکز دانشجو در واحد عملی نمره قبولی کسب کرده باشد + یک درس صرفا نظری را معرفی به استاد بگیرد.

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا