نسخه آزمایشی
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرج > اخبار مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج > اخبار آموزشی > اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ (ترم بهمن ماه ۹۹)
۶۱۶۱ بازدید

به روزرسانی مجدد

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ (ترم بهمن ماه ۹۹)

زمان انتخاب واحد بر اساس سه رقم اول شماره دانشجویی

** تـذکـرات مهـم **

۱) انتخاب واحد تنها توسط دانشجو و فقط در تاریخ های ذکر شده فوق در سامانه آموزشی دانشگاه هم آوا صورت می پذیرد و طبق تقویم آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود و دانشجویانی که در زمان مذکور به هر علت موفق به انتخاب واحد نشوند ، مطابق با قوانین و مقررات آموزشی برخورد خواهد شد.(انتخاب واحد به هیچ عنوان توسط کارشناس آموزش امکانپذیر نمی باشد)

۲) براساس بخشنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام انتخاب واحد برای دانشجو توسط واحد آموزش دانشگاه، ممنوع اعلام شده است. برهمین اساس هیچ تاریخی جهت انتخاب واحد حضوری دانشجو در دانشگاه اعلام نخواهد شد و زمان های اعلام شده در جدول فوق تنها فرصت انتخاب واحد می باشد.

۳) انتخاب واحد و پرداخت شهریه اینترنتی می باشد، لذا پرداخت شهریه خود را در زمان اعلام شده در سامانه آموزشی دانشگاه(هم آوا) پرداخت نمائید. در صورت حذف دروس اخذ شده ی دانشجو توسط سامانه هم آوا به علت عدم پرداخت، کلیه عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

۴) زمان انتخاب واحد و ثبت نام دانشجویان تکمیل ظرفیت پذیرش بهمن ۹۹ متعاقباً اعلام خواهد شد.

قبل از انتخاب واحد قوانین و مقررات آموزشی را به طور کامل مطالعه نمایید

قوانین و مقررات آموزشی

سامانه آموزشی دانشگاه (هم آوا)

سرفصل دروس مصوب دانشگاه جامع علمی – کاربردی

زیرگروه آموزشی

کاردانی

کارشناسی
صنعت صنعت
مدیریت و خدمات اجتماعی مدیریت و خدمات اجتماعی
فرهنگ و هنر فرهنگ و هنر
کشاورزی کشاورزی

 

 

 

 

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا